niedziela, 8 sierpnia 2021

8 sierpnia 2021


1. U Rymanowskiego wakacyjny skład. I to jest zła informacja. Ale i tak ciekawiej niż w TVN24. Bo tam bez Piaseckiego. No i ile można słuchać o tym, że się świat kończy. Jedyny pożytek z poranka, to dyskusja o różnicy pomiędzy pisownią Gątarz i Gontarz. 

2. Dzień przeszedł sennie. Koty bywały we wszystkich trzech możliwych konfiguracjach. Rudzia się wysofistykowała. Kocie jedzenie ją nudzi. Zainteresowana jest lidlowskim żółtym serem. Kocio pół dnia przeleżał na tarasie. Potem gdzieś zniknął. Wrócił wieczorem. Zjadł i zniknął.
Próbowaliśmy znaleźć coś do obejrzenia na Netfliksie. Najpierw był niemiecki film o porwanym samolocie. Bohaterka wyglądała jak żona Rachonia. Poddaliśmy się po dziesięciu minutach. Później były trzy minuty z tegorocznym van Dammem. Dziesięć minut filmu z Hong Kongu. Filmu na podstawie nie znanej mi bliżej komputerowej gry. No i stanęło na „Królestwie”. Tym o Arabii Saudyjskiej. Jeszcze trwa. Ale – z tego, co pamiętam – zaraz się skończy. To porządny jest film. Dawno takiego nie widziałem. I to jest zła informacja. Nie bój się moje dziecko, zabijemy ich wszystkich

3. Siedem lat temu powstały pierwsze trzy negatywy. Powinno więc ich być ponad dwa i pół tysiąca. Nie ma ośmiuset. Z okazji rocznicy postanowiłem powrócić do zarzuconej w szpitalu formy. I to jest zła informacja. Dla mnie. Gdyż przy doborze informacji będę miał mniejszy wybór.

Tu pierwsza notka: https://www.3neg.pl/2014/08/moj-drogi-kolega-grzegorz-kapla-pewnego.html


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz