czwartek, 18 listopada 2021

18 listopada 2021


1. W sumie pięć zebrań i zaocznych spotkań. W czasie piątego usłyszałem, że Jan Rokita jest lewicowcem. Nie wiem, jak sobie z tą informacją poradzić. I to jest zła informacja. 
Złożyliśmy szafę. Bardzo porządna. 

2. Przez moment oglądałem „Kuchenne Rewolucje”. Pani Gessler rugała menedżera knajpy w Gorzowie za niepłacenie pracownikom. W telewizji jednak wszystko jest możliwe. 

3. „Primal” na Prime. Film tak zły, że aż nie mogę sobie przypomnieć dobrego filmu, w którym by zagrał Nicolas Cage. Statystycznie – powinien jakiś być. 

Pada. I jest zimno. A Kocio w terenie. Reszta zalega na kanapie. Skończyły się rossmannowe saszetki. I to zasadniczo jest zła informacja. Choć gorszą jest, że po całym dniu przy komputerze, jestem tak zmęczony, że – jak widać – nie mam siły pisać. 

 

1 komentarz:

  1. Con Air miał parę dobrych scen np. Jak samolot ciągnie kabriolet nie tylko po pasie startowym i bon motów "don't touch my bunny"
    Leaving Las Vegas oglądałem dla Elizabeth Shue a taki film Deklaracją Niepodległości dla Dianne Kruger a nie dla Nicolasa C. więc chyba masz rację

    OdpowiedzUsuń