wtorek, 8 marca 2022

8 marca 20221. U Mazurka Kumoch. „Polska nie bierze udziału w samej wojnie, natomiast Polska nie jest bezstronna w tej wojnie, wiemy, kto jest agresorem, kto jest ofiarą.
Pojechałem do Zielonej. Na autopilocie. I to jest zła informacja, bo jednak widoki za oknami są za każdym razem inne. 

2. W Zielonej Górze, na Deptaku, prezydent miasta, wraz z radnymi rozdawał paniom ciastka. Wyłapywanie przechodzących kobiet wyglądało dość zabawnie. Mimo iż prezydent wywodzi się z lewicy, nie chciał przyjąć argumentu, że to iż mam brodę, nie musi znaczyć, że się kobietą nie czuję. 
Zatankowałem najdroższy w życiu gaz. Złą informacją jest, że najprawdopodobniej najdroższy w życiu gaz tankować będę też następnym razem. 
Oddałem do czyszczenia garnitur, dwie marynarki i spodnie. Odnalezienie pralni, to kolejny etap w zagnieżdżaniu się w Lubuskiem. 

3. Polska, ustami MSZ, ogłosiła, że może przekazać MiG-i Amerykanom. Gdybym tu przekleił kilka na to reakcji, dołożył zgryźliwy komentarz – śmiechu nie byłoby końca. Nie chce mi się. I to jest zła informacja. 
HBO Max. Nowy „Matrix”. Nuda. Ciekawe, czy gdybym miał trzydzieści lat mniej, to bym odkrył, że gra ten aktor z „Cyberpunka”. 


 

2 komentarze:

  1. Mój rekord gazowy 20 lutego u przyjaciół zza Nysy Łużyckiej. to 1.27 Euro za litr LPG. Lałem do zbiornika i nie wierzyłem, ale niemiecki porządek działa co napisane to do zapłaty. (inne stacje sprzedawały jednak o 25 centów taniej).

    Jakiś czas temu oddałem moje wyjściowe ubranie do czyszczenia. Z trzeciej ręki i z polecenia osoby dla której garnitur jest ubraniem roboczym. Wełna potraktowana wodą (z najlepszymi specjalistycznymi dodatkami) zachowała się jak należało oczekiwać i postanowiła wyglądać jak ubraniu roboczemu przystaje. Negatywem jest, że tego materiału i wzoru pilnie szukałem ze dwa tygodnie, a znalazłszy na zapomnianym wieszaku u producenta (na krawca mnie nie stać) dowiedziałem się, że z tego typu materiału już raczej nie będzie szył.

    OdpowiedzUsuń
  2. Też mam brodę i uważam, że mam prawo do tego aby czuć się kobietą - szczególnie jeżeli w grę wchodzi jedzenie za darmo. Moja mama jest kobietą więc w połowie jestem kobietą!

    OdpowiedzUsuń