sobota, 30 marca 2024

29 marca 2024

 


1. Zasadniczo, to dzień spełzł mi na niczym. W każdym razie niczym konkretnym. I to jest zła informacja. Dlatego będzie krótko. 

2. Przez większość dnia zajmowałem się dwiema kosiarkami. Takimi niezwykłymi, w znaczeniu, które same koszą. Kosiarki są nie pierwszej młodości, producentem ich jest izraelska firma: Friendly Robotics. Nie zdziwiłbym się, gdyby ta firma była zaangażowana w budowę automatów służących do ochrony muru. Tego, który – jak wiemy z „Generation Z” zbudowali by się nieskutecznie ochronić przed atakiem zombie. 
Sukcesem bezdyskusyjnym jest, że udało mi się z robotów-kosiarek zdjąć obudowy. Złą informacją jest, że nic z tego nie wynikło.

3. Byliśmy w mieście na zakupach. Nie było wcale tak strasznie, jak zakładałem. Precle w Netto jeszcze gorsze niż precle z Lidla.

Pan prezydent, w łaskawości swojej, odesłał ustawę o tabletce dzień po na powrót, do sejmu. Jest w tym głęboki sens, gdyż młodzieży przed osiemnastym rokiem życia nie pozwalamy nie dość, że się napić, to jeszcze napić energetyka.
Jeżeli niemiłosiernie panująca nam władza chce ułatwić dostęp do antykoncepcji awaryjnej, to zamiast, po korwinowsku, zdejmować wszelkie bariery, powinna się zająć uproszczeniem dostępu do pomocy ginekologicznej. Złą informacją jest, że ten rodzaj myślenia nie jest specjalnie popularny, 2 komentarze:

  1. Które modele Friendly Robotics Kolega operuje? Czy zaposiadł był stosowne "manuale serwisowe"?

    OdpowiedzUsuń
  2. Marcin Kędryna30 marca 2024 11:29

    RL855 i RL800, Pierwszy zdecydowanie woli skręcać w prawo. Przy teście silników wrzuca błąd 244 (w serwisówce, którą mam błędy napędu kończą się na 243).
    Drugi ma problem z widzeniem kabla sygnałowego. Błąd 434 – „FL+RR+RL sensors are noisy”.

    OdpowiedzUsuń