sobota, 16 maja 2020

14 maja 20201. 6:30. Przez chwilę miałem nadzieję, że chodzi o wschód słońca, czyli że jak wyjadę na zachód, to będzie mnie wstawać później. Idea okazała się chybioną. I to jest zła informacja.

2. Koło siódmej przyszedł ktoś od stolarza, coś zrobił przy tarasie i poszedł. I to jest zła informacja, gdyż wedle pierwszej (ustnej, co prawda) umowy, inwestycja winna już być zakończona.

Przyjechał bezprzewodowy dzwonek. Z kamerą HD. Działa.

3. Co rano (za wyjątkiem sobót i niedziel) do śniadania słuchamy Mazurka. Tym razem, miast słuchać rozmowy z ministrem Szumowskim, wybraliśmy Mazurka ze Stanowskim. Ze środowego wieczoru. Złą informacją było to, że rozmowa trwała dwie godziny. Dobrą, że warto było ich prze te dwie godziny słuchać.

Dzień zszedł mi na wykonywaniu różnych nie do końca sensownych czynności. Czynności, które udało mi się na tyle wyprzeć, że trudno mi je teraz wymienić.

Przyjechał gminny hydraulik, przywiózł podwodomierz uzbrojony w zestaw śrubunków i redukcji. Zamontował i zażądał 200 złotych, tłumacząc, że musiał jeździć by śrubunki i redukcje kupić. Nauka musi kosztować. Następnym razem sam po śrubunki i redukcje pojadę i oszczędzę odpowiednią pieniędzy ilość.

„The Morning Show” okazał się filmem o #MeToo. Nie mam siły dziś o tym pisać. Może zdecyduję się jutro. 

2 komentarze:

  1. Mazurka i Stanowskiego bardzo lubię, ale spodziewałem się czegoś więcej. Głównie po panu Krzysztofie . Lekki niedosyt nie było niewygodnych pytań. Tzn , że wszyscy że wszystkimi się znają ?

    OdpowiedzUsuń